Kerti Parti

Kedves Anyukák, Apukák!

A hétvégén vasárnap (2017. május 14.) Kerti Partira várunk Benneteket! A programban tavaszi kertrendezgetésre készülünk. Gyermekeinkkel együtt ásunk, gereblyézünk, ültetünk, lapátolunk, talicskázunk. Jó lehetőség ez arra, hogy saját élményeiken keresztül tapasztalják meg az emberkéz által milyen széppé varázsolhatjuk környezetünket.

A többi között tervezzük, hogy:

  • Helyére tesszük a már részben elkészült Virágtartó-vonatot. (Erős, ügyes férfikezek szükségeltetnek ehhez a munkához!)
  • Palántákat ültetünk a kiskertbe. (Anyukák ügyes kezei és szorgalmas gyermekkezek kellenek!)
  • Madáretető tetejét újjávarázsolnánk.
  • Padokat festenénk.
  • Kilazult kerítésoszlopokat igazgatnánk.
  • Málnáshoz, fűszerkerthez kerítést tervezünk beállítani.

A jól végzett munka végeztével Erika indiai paprikás csicseriborsójával lakhat jól az éhező. A süti meglepetés! Bármit, amivel hozzá tudtok járulni a jókedvhez, szívesen fogadunk. (Növények, sütik, vagy csak ügyes kezek…)

Részvételi szándékotokat jelezzétek e-mailben hogy az étel adagszámát jól tudjuk tervezni.

Szeretettel várunk Benneteket!

Erika, Juli, Pali, Évi, Judit, János