Csillebérci Cseperedő Bölcsőde

Várjuk szeretettel 3 év alatti gyermekét Tipegő bölcsődés csoportunkban!

• Bölcsődés csoportunkban fejlesztő, inger gazdag környezetben, tapasztalt gondozókkal fejlődhet gyermeke.
  • Heti 2-3-4 napos ellátás is választható.
  • Családias, kis létszámú csoportban, meleg, elfogadó nevelői attitűddel, érzelmi biztonságban gyarapodhat gyermeke tudása.
  • Játékos fejlesztő foglalkozásokkal elősegítjük gyermeke önálló helyzetmegoldó képességének kialakulását,
    formáljuk kommunikációs képességét.
  • A Cseperedő Óvoda – Bölcsőde 17 éve működik folyamatosan, óvodavezetőnk 38 év tapasztalattal rendelkezik.

Természetközeli környezet

Magánbölcsödénk óriási ősfás parkban, távol a város forgalmas központjától, tiszta hegyi levegőn, a XII. kerületi Csillebérci Szabadidő Központ területén helyezkedik el, azonban könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és autóval egyaránt. (Budapest, XII. Konkoly-Thege Miklós út 21.)

Egészséges életmód

Az egészség az egyén testi, lelki, szociális harmóniáját jelenti. Egy egészséges gyermek energiáit a tanulásra, a játékra és személyisége minél teljesebb kibontakoztatására tudja használni, ezért kiemelt figyelmet szentelünk az ételek minőségére és a megfelelő testmozgásra.

Óvodánkban a bölcsődés korosztálynak tágas kertünkben, a dupla szigetelésű 3 cm-es műfű területünket is beleértve, ideális környezetet tudunk biztosítani ahhoz, hogy felfedező, gyakorló, kipróbáló igyekezetét derűs, elfogadó, őt minden kísérletezésében támogató légkörben élje át.

Kapcsolatfelvételi lehetőségek:

Szemán Erika óvodavezető telefonon: (30) 856-8658; (1) 274 4655
személyesen: Csillebérci Szabadidő Központ, Budapest, XII. Konkoly-Thege Miklós út 21.
e-mailben: erika@cseperedoovoda.hu

Amennyiben programunk elnyerte tetszését és gyermeke nevelésében bennünket választ partnerül, javasoljuk, hogy gyermekével együtt látogasson el hozzánk egy személyes találkozásra, ismerkedésre, beszélgetésre. Néhány nálunk tett közös látogatás után következik a jelentkezési lap kitöltése.

Kapcsolatfelvételi űrlap